reklam
» » Seçkilərin ilkin nəticələri açıqlandı - SİYAHI

reklam

Seçkilərin ilkin nəticələri açıqlandı - SİYAHI


Milli Məclisə keçirilən seçkilərin ilkin nəticələri açıqlanıb.
Mərkəzi Seçki Komissiyasının sədri Məzahir Pənahov bu barədə məlumat verib.
1 saylı Şərur- Sədərək Seçki Dairəsi  -  Vasif Talıbov
2 saylı Şərur Seçki dairəsi - İsa Həbibbəyli
3 saylı Babək-Kəngərli- Naxçıvan Seçki Dairəsi - Səttar Möhbalıyev
4 saylı Naxçəvan Şəhər Seçki Dairəsi - Eldar İbrahimov 
5 saylı Şahbuz-Babək Seçki Dairəsi - Siyavuş Novruzov
6 saylı Culfa-Babək Seçki Dairəsi - Ülviyyə Həmzəyeva
7 saylı Ordubad-Culfa Seçki Dairəsi - Quliyev Cəbi
8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi  -  Azay Quliyev 
9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi    Qafarov Kəmaləddin 
10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi    Musayev Madər
11 saylı Qaradağ seçki dairəsi    Hüseynov Aydın 
12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi    Xasiyeva Səbinə 
13 saylı Xəzər-Pirallahı seçki dairəsi    Əliyev Rauf 
14 saylı Xəzər seçki dairəsi    Məmmədov Soltan 
15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi    Quliyev Ülvi 
16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi    Qədirli Erkin 
18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi    Musabəyov Rasim 
19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi    Məmmədov Hikmət 
20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi    Əliyev Adil
21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi    İbrahimqızı Məlahət 
22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi    Mollazadə Asim 
23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi    Səmədzadə Ziyad 
24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi    Nurullayeva Könül 
25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi    Vəliyeva Sədaqət 
26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi    Mustafa Fazil  
27 saylı Sabunçu ikinci    Salahzadə Əliabbas 
28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi    Quliyev Eldar 
29 saylı Səbail seçki dairəsi    Arpadarai Nigar 
30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi    Fətəliyeva Sevinc 
31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi    Əliyev Etibar 
32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi    Həsənova Afət 
33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi    Mirələmov Hüseynbala 
34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi    Zabelin Mixail 
36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi    Həsənquliyev Qüdrət 
37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi    Kərimzadə Pərvin 
38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi    Həmzəyev Naqif 
39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi    Cəfərov Müşviq 
40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi    Quliyev Musa 
41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi    Hüseynova Hicran 
43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi    Hacıyev Emin 
45 saylı Abşeron seçki dairəsi    Oqtay Əsədov 
46 saylı Şirvan seçki dairəsi    İntizam Yusifov 
47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi    Mirzəzadə Aydın 
48 saylı Yevlax seçki dairəsi    Məmmədli İlham 
49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi    Hüseynov Əli 
50 saylı Abşeron-Qobustan seçki dairəsi    Seyidzadə Şahin
51 saylı Qusar seçki dairəsi    Badamov Azər 
52 saylı Quba seçki dairəsi    Əhmədov Vahid 
53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi    Rafailov Anatoliy 
54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi    Qurbanov Sadiq 
55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi    Səlimov Eldəniz
56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi    Mikayılova Sevil 
57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi    Ağazadə Əminə 
58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi    Hüseynov Rəfael 
59 saylı Salyan seçki dairəsi    Əhmədova Jalə 
60 saylı Salyan-Neftçala seçki dairəsi    Ağamalı Fəzail 
61 saylı Neftçala seçki dairəsi    Rüstəmxanlı Sabir 
62 saylı Saatlı seçki dairəsi    Ələkbərli Əziz 
63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi    Cəfərov Kamal 
64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi    Məmmədov Ramin 
65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi    Əmiraslanov Əhliman 
66 saylı Biləsuvar seçki dairəsi    Məhərrəmov Bəhruz 
67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi    Həsənov Malik
68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi    Nəsirov Elman 
69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi    İbrahimli Fəzail
70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi    Məmmədov Məşhur 
71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi    İsgəndərov Anar 
72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi    Qasımlı Musa 
73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi    Quliyev Rüfət 
74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi    Rəcəbli Hadi
75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi    Paşazadə Cavanşir 
76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi    Əsgərov Ziyafət
78 saylı Lerik seçki dairəsi    Məmmədov İqbal 
79 saylı İmişli seçki dairəsi    Fərzəliyev Murad 
80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi    Qənizadə Çingiz 
81 saylı Beyləqan seçki dairəsi    İsmayılov Şahin  
82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi    Rzayev Tahir 
83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi    Abbas Aqil  
84 saylı Füzuli seçki dairəsi    Bayramov Vüqar 
85 saylı Şamaxı seçki dairəsi    Cəfərova Tamam 
86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi    Novruzəli Aslanov 
87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi    Kərimli Tahir 
88 saylı Göyçay seçki dairəsi    Hacıyev Sabir 
89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi    Əfəndiyev Məzahir 
90 saylı Ağdaş seçki dairəsi    Osmanov Cavid 
91 saylı Ucar seçki dairəsi    Həsən Ramil 
92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi    Əliyeva Jalə 
93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi    Yıldırım Fatma 
94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi    Oruc Zahid 
95 saylı Tərtər seçki dairəsi    Alıyev Sahib 
96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi    Məmmədov Anar 
97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi    Vəliyev Ağalar 
98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi    Qafarova Sahibə
99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi    Həsənov Nurlan 
100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi    Bayramov Kamran 
101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi    Mirbəşiroğlu Elşad 
102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi    Səfərov Nizami 
103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi    Hüseynova Sevinc 
104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi    Nağıyev Arzu 
105 saylı Tovuz seçki dairəsi    Paşayeva Qənirə 
106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi    Ağayeva Ülviyyə 
107 saylı Qazax seçki dairəsi    Seyidov Səməd 
108 saylı Ağstafa seçki dairəsi    Cəfərov Nizami 
109 saylı Balakən seçki dairəsi    Məhəməliyev Nəsib 
110 saylı Zaqatala seçki dairəsi    Musayev Elşən
111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi    Əliyeva Kamilə 
112 saylı Qax seçki dairəsi    Kərimli Azər 
113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi    İsgəndərov Vüqar 
114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi    Əli Məsimli
115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi    Feyziyev Cavanşir 
116 saylı Qəbələ seçki dairəsi    Heydərov Fəttah 
117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi    Naxçıvanlı Aqiyə
118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi    Əliyev Bəxtiyar 
119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi    Sadıqov Bəxtiyar 
120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi    Məmmədov Ceyhun 
121 saylı Laçın seçki dairəsi    Abbaszadə Mahir 
122 saylı Xankəndi seçki dairəsi    Gəncəliyev Tural 
124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi    Məmmədov Elman 


Paylaş:


Müəllif : Tarix:
10-02-2020, 09:01
  


loading...
Загрузка...